Nowy rok numerologiczny 2024 – kolejne przełomowe zjawisko astrologiczne

Nowy rok numerologiczny 2024 zaczyna się nowiem księżyca

Nowy rok numerologiczny 2024 rozpoczyna się wraz z nowiem księżyca. 

Kiedy księżyc wejdzie w nów 15 września, wówczas rozpoczyna się nowy rok numerologiczny 2024 – wibracja 8. Przełomowe zjawisko astrologiczne zaczyna rok numerologicznej ósemki. 15 września 2023 przynosi w numerologii początek nowego roku i potężną zmianę w energiach z wibracją ósemki, dlatego ten dzień budzi tyle emocji!

Spis treści:

Współpraca:

  1. Nowy rok w numerologii – ekspansja, moc, sukcesy, kariera;
  2. Wibracja ósemki w numerologii; 
  3. Jak przygotować się na przyjęcie wibracji ósemki? 
  4. Porządki przed nowym rokiem numerologicznym. 

Nowy rok numerologiczny – ekspansja, moc, sukcesy i kariera 

15 września 2023 rozpoczyna się nowy rok numerologiczny. Będzie to rok ekspansji, zwiększania swojej mocy, osiągania sukcesów i kariery, dzięki wibracji ósemki. Numerologia oblicza wibrację roku poprzez dodawanie cyfr: 2+0+2+4 = 8. W porównaniu do obecnie panującej 7, numerolodzy zapowiadają wielkie zmiany, które z pewnością przyniesie wibracja 8. 

Numerologicznie nowy rok nie zaczyna się w styczniu, jak pokazuje kalendarz, a wraz z pierwszym nowiem we wrześniu. Z astrologii wynika, że 2024 rok rozpocznie się 15 września. Jaki będzie ten 2024 rok w numerologii dla nas? Okazuje się, że numerolodzy nie są jednomyślni, czy będzie on tak dobry, jak byśmy sobie tego życzyli. Wibracja ósemki może być silnie wspierająca, trzeba jednak wiedzieć, jak się do niej dostroić. 

Nowy rok numerologiczny 2024 – nadchodzi zmiana! Nowy rok numerologiczny 2024 to wibracja ósemki, która uruchamia ekspansję, moc, sukcesy i karierę w balansie z odpoczynkiem. 

Wibracja ósemki w numerologii

Wibracja ósemki to czas spraw zawodowych, budowania kariery i szukania balansu między pracą a odpoczynkiem, między duchowością a materią. Nowy rok numerologiczny 2024 sprzyja ludziom pod względem osiągnięcia osobistego dobrostanu. To dobry czas na zarabianie i jeszcze lepszy na zwiększanie zabezpieczeń finansowych! Mimo rozmaitych trudności wiele osób zyska szansę na większe dochody i poprawę swoich warunków materialnych. Wibracja ósemki sprawia także, że będziemy śmielej sięgać po swoje i realizować marzenia, a raczej konkretne cele, które postawimy przed sobą. 

Wibracja ósemki roku 2024 wspiera m.in.: 

  • Realizację celów i marzeń;
  • Sięganie po swoje;
  • Poprawianie warunków finansowych;
  • Tworzenie zabezpieczeń materialnych;
  • Szybciej przyciągniesz to, czego pragniesz!  

Jak przygotować się na przyjęcie wibracji ósemki? 

Przed pierwszym dniem nowego roku w numerologii, jeśli zostało jeszcze trochę czasu, warto się przygotować. Dla ludzi świadomych zmian zachodzących w energiach jest to możliwość pożegnania się z tym, co nie pasuje do wibracji ósemki. Co w związku z tym? Dla niektórych będzie to jeszcze jedna okazja w tym roku do zweryfikowania relacji z partnerami w pracy i związkach osobistych. 

Porządki na nowy rok numerologiczny 2024

Nieszczere przyjaźnie, niezdrowe fascynacje, nieszczęśliwe związki, nietrafione wybory towarzyskie – to wszystko ma teraz szansę rozplątać się i stworzyć przestrzeń na bardziej wartościową i wspierającą obecność innych ludźmi w naszym życiu. Chciałoby się powiedzieć nareszcie! Istotne dla realizacji naszych planów będzie to, co przenosimy do nowego roku numerologicznego 2024 i w jakim środowisku zawibruje ósemka. 

Przeczytaj także: Aktywność słoneczna rośnie – rozbłyski, CME i silne burze geomagnetyczne

Książki o astrologii, znakach zodiaku (współpraca):

 
Astrologia klasyczna, współczesna, podręczniki do numerologii tutaj 

Współpraca:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top