O nas

Kilka słów o autorach artykułów, które publikowane są na tej stronie.

Dietetyk medycyny chińskiej

Wpisy na bloga i artykuły o zdrowiu.

POMAGAMY POZOSTAĆ W ZDROWIU

Autorzy tekstów

Piszą między innymi: Copywriter i dietetyk medycyny chińskiej, pasjonatka jogi, Ajurwedy oraz fizjoterapeuta.


Katarzyna Labudda

copywriter i dietetyk medycyny chińskiej

Absolwentka dietetyki TCM w Instytucie AVICENNA założonym przez Claude Diolosa i copywriterka. Tworzy artykuły, wpisy blogowe i opisy na strony dla marek. Śledzi trendy SEO i jest na bieżąco ze zmiennymi algorytmami wyszukiwarek internetowych.


Agnieszka Chmielnik

autorka tekstów i pasjonatka jogi oraz Ajurwedy

Pisanie to jedna z pasji Agnieszki, a zasady gramatyki i ortografii języka polskiego ma w małym paluszku. Zaczynała karierę zawodową jako polonistka, ale szybko przeszła ze szkolnej klasy na matę do jogi i zaczęła zgłębiać tajniki Ajurwedy.
Naturalne metody dbania o urodę i zdrowie ciekawie wplata w artykuły sponsorowane, przekonując czytelników, jak najlepiej dla zdrowia wykorzystać produkty BIO i EKO.
Kolekcjonuje receptury ziołowe i przepisy na zdrowe potrawy, które najchętniej przygotowuje z sezonowych produktów. W tekstach Agnieszki zawsze jest sporo praktycznych informacji, dlatego jej artykuły wywołują wiele pozytywnych komentarzy.


Paweł Lewandowski

autor artykułów i fizjoterapeuta

Najchętniej pisze o korzyściach zdrowotnych z podejmowania aktywności fizycznej. Od spaceru po kulturystykę – w każdym wieku można znaleźć sposób na codzienną porcję ruchu.
Paweł jest autorem artykułów o tematyce kultury fizycznej i sportu. Często porusza temat wydolności organizmu oraz radzi, jak unikać kontuzji. Specjalista, który świetnie zna się na rozmaitych technikach manualnych, masażu i refleksologii.
Zawodowo pracuje jako fizjoterapeuta, a dzięki temu, że ma lekkie pióro, potrafi przekazać sporo praktycznej wiedzy i doświadczenia. Pisze w fascynujący sposób o rehabilitacji, ćwiczeniach na piłce, drenażu limfatycznym i sprzęcie do ćwiczeń dla fizjoterapeutów. Akcesoria dla sportowców, buty do biegania i odzież funkcjonalna nie ma dla niego tajemnic. Potrafi wyeksponować walory produktów, które docenią osoby aktywne fizycznie.

Scroll to Top