Numerologia 2024 – wibracja ósemki. Rok pod wpływem liczby 8 

Numerologia 2024 przedstawiona przez  jasnowidza!

Kluczem do zrozumienia, jakie znaczenie ma numerologia 2 0 2 4 i wibracja ósemki, jest poznanie charakteru znaku Wodnika i planety Uran. Tak zgodnie orzekli eksperci numerologii. 2024 to wibracja 8. Ósemka podbija kontrasty – nowe technologie ścierają się z tradycją, a niedostatek z obfitością. Dziękuję, że wybrałaś/eś blog o zdrowiu jakwyleczyc.com. Zobaczmy, co nas czeka w 2024 roku? 

Numerologia 2024 z wibracją 8 okiem jasnowidza 

Współpraca:

Numerologia 2024 zaczyna się nie w tym samym czasie, co nowy rok kalendarzowy. Rok numerologiczny 2024 startuje 15 września 2023 i od tego dnia jesteśmy pod silnym wpływem wibracji 8. Ósemka na najbliższe miesiące niewątpliwie zapowiada duchową walkę i zaostrzenie się różnic na wielu poziomach. Z jednej strony jeszcze bardziej otwierają się możliwości zarabiania dużych pieniędzy, a z drugiej wyraźniejsze stają się różnice między ubóstwem a bogactwem. Zmienia się wibracja Ziemi w 2024. Jaki będzie nowy rok numerologiczny?

Antagonizmów zobaczymy prawdopodobnie zdecydowanie więcej i to we wszystkich dziedzinach życia. Tradycyjne zarządzanie biznesem będzie się ścierać z nowymi technologiami, SI – sztuczną inteligencją i robotyką. Naprzeciw stają ludzkie możliwości i ograniczenia. Na powierzchnię wypłynął kontrasty: rozwiązania technologiczne kontra standardy ludzkie. Prawdopodobnie nie trzeba być jasnowidzem i odczytywać wizje z przyszłości, by to dostrzec. Niewątpliwie widzi to wiele ludzi i z pewnością powoduje to lęki.

Ósemka w numerologii 2024 roku

Wibracja ósemki roku 2024 oznacza okres duchowej walki. Może ona doskwierać wielu osobom, ale w końcu zmiany przeważą na korzyść uwalniania się od materializmu i wpływu osób, które mają ciężki bagaż dóbr doczesnych. 

Ciężkie walizki przeszkadzają w ruszeniu przed siebie, a co dopiero w przemieszczaniu się w różnych zakresach odległości z lekkością. Ludzie przeżywają wewnętrzną bitwę między takim życiem, jakie mieli do tej pory, a tym co będzie. Ci, którzy zrozumieją, jak podwyższać swoje wibracje, łatwo dostosują się do nowej rzeczywistości i będą szczęśliwi. Jasnowidz przewiduje, że ludzie młodzi przystosują się najszybciej. Nie zapominajmy wybrać amulet ochronny na nowy rok numerologiczny!

Wchodzimy w Erę Wodnika 

Żywioły Ziemi dają o sobie znać zarówno ogniem, powietrzem jak i wodą, idziemy przecież w zupełnie nowy czas – przed nami Era Wodnika. Jasnowidz apeluje o zachowanie spokoju, co może być trudne szczególnie zimą, gdy lęki i niepokoje społeczne będą narastać. 

Zwiększają się wibracje Ziemi w 2024, które wyraźnie odczuwamy na plus. Równolegle rośnie promieniowanie Ziemi, które może wywierać na nas negatywny wpływ, a dotychczasowa ochrona przestaje powoli działać w wyniku zwiększonej aktywności Słońca. 

Przeczytaj także: Aktywność słoneczna rośnie – rozbłyski, CME i silne burze geomagnetyczne

Poznajmy charakter znaku Wodnika, by dowiedzieć się więcej o tym, co nas czeka. Wady Wodnika to nadmierna ekscentryczność, brak przewidywalności, bunt, przekora i przewrotność. Osoby spod tego znaku mają tendencję do prowokowania losu oraz ciągłego szukania nowych dróg. Wodnik wali prosto z mostu, nie boi się mówić tego, co myśli, jest odważny, niezależny, temperamentny i wyróżnia się ogromnym optymizmem oraz niespożytą energią do działania. Era Wodnika od początku zapowiada się więc dynamicznie i naprawdę mocno! 

Numerologiczna ósemka pod wpływem planety Uran 

Uran jest widoczny gołym okiem na ciemnym niebie z dala od infrastruktury, a w mieście można go wypatrzyć za pomocą lornetki. Jasnowidz radzi zapoznać się z charakterem planety Uran w znaczeniu astrologicznym, ponieważ będziemy pod jej wpływem. 

Planeta Uran w astrologii to symbol wielkich, rewolucyjnych idei oraz wszelkich zmian i odkryć. Uran odzwierciedla kilka ludzkich nastrojów: 

  • Niecierpliwości;
  • Ciągłą potrzebę życiowych zmian;
  • Chęć wyruszania w dalekie podróże,
  • Twórczą swobodę i kreatywność;
  • Niechęć do skostniałych wartości;
  • Rezerwę w stosunku do tradycji. 

Planeta Uran, pod której będziemy wpływem, w połączeniu z charakterem Wodnika, wydaje się mieć taką siłę, której nikt i nic nie zatrzyma. Obyśmy zdążyli zapiąć pasy! 

Pierwszy rok rozwoju duchowości i mistycyzmu wg numerologii w 2024

Jasnowidz podkreśla, że te osoby, które wkroczyły na ścieżkę rozwoju duchowego, jeszcze bardziej dostrzegają zagrożenia. Przeczuwają je również ludzie bliscy odkrycia strony duchowej współistniejącej równolegle do fizycznej. Rozwój technologiczny to ich zdaniem kierunek błędny, chyba że uda się połączyć super nowoczesność z mistycyzmem i duchowością. Rozwój osobisty i poznawanie otoczenia od strony niematerialnej to najlepsze remedium na nadchodzący czas z wibracją ósemki. 

Przeczytaj także: Horoskop chiński 2024 – Rok Drewnianego Smoka

Współpraca:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top