Brama Lwa 2024 – Portal 88. Przełomowe zjawisko astrologiczne

Brama Lwa Portal 88

Kiedy Brama Lwa 2024 nadchodzi i otwiera się Portal 88, to w astrologii i numerologii panuje atmosfera ekscytacji. Brama Lwa przypada na 8 sierpnia 2024 – to bez wątpienia dzień, który warto obdarzyć szczególną uwagą. Portal 88 otwiera się co roku między 28 lipca a 12 sierpnia, a 8 sierpnia uważany jest za kulminację aktywacji. Brama Lawa jest w ten dzień najszerzej otwarta i a portal o największej sile daje wyjątkowe doznania duchowe oraz mistyczne.

*

Spis treści:

 1. Brama Lwa 2024 – Portal 88. Przełomowe zjawisko astrologiczne
 2. Co to jest Brama Lwa?
 3. Numerologiczna 8 – znak równowagi i nieskończoności; 
 4. Portal 88 Lwia Brama rytuały na 08.08; 
 5. Medytacja na 08.08;
 6. Praca z kryształami na Bramę Lwa 2024; 
 7. Oczyszczanie wnętrza 8/8,
 8. Obudzenie czakry trzeciego oka. 

*

Współpraca:

Co to jest Brama Lwa?

8 sierpnia 2024 Brama Lwa – Portal 88 to wyjątkowa data ze względu na zjawisko astrologiczne: Słońce w Lwie ustawia się w linii z gwiazdą Syriusza zwaną  Duchowym Słońcem, generując energię o wysokiej częstotliwości, która aktywuje portal Bramy Lwa. Energia kosmiczna osiąga szczyt 8 sierpnia, gdy gwiazda Syriusz zbliża się do Ziemi i zrównuje z pasem Oriona. Wysoko wibracyjny Portal 88 był obserwowany przez tysiące lat i czczony jako okres, w którym dzieją się cuda. Dlatego warto przeznaczyć czas między 28 lipca a 12 sierpnia na manifestacje, medytację i rytuały.

*

Numerologiczna ósemka – znak równowagi i nieskończoności

W numerologii 8 wskazuje na równowagę, praktyczność, siłę, cel oraz determinację. Nic w jej wibracji nie jest powierzchowne. Portal 88 wskazuje, że nadszedł czas, by zacząć budować przyszłość, bez pośpiechu i pozwolić rozwijać się temu, co nadchodzi. W astrologii numer 8 symbolizuje przeznaczenie i przypomina o tym, że nie można pomijać życiowych lekcji. Syriusz jest jedną z najjaśniejszych gwiazd, znaną jako nasze Duchowe Słońce. Rzuca blask na oświetlanie prawd, którymi kierują się dusze.

Liczba 8 reprezentuje nieskończoność, wieczną podróż oraz połączenie ze świadomą część przeznaczenia. Ósemka jest związana z obfitością, mocą i sprawczym działaniem. Dzień Bramy Lwa 08.08 to potężny czas na oczyszczanie energii i przestrzeni. 

*

Może Cię zainteresować: Oczyszczanie organizmu z metali ciężkich – dlaczego jest ważne?

*

Portal 88 Lwia Brama – rytuały na 08.08 

Portal 88 interpretuj dla swojego dobrostanu jako duchowe okno możliwości. Przełomowe zjawisko astrologiczne w sierpniu warto wykorzystać do zwiększenia swojego potencjału. Brama Lwa silnie emanuje kosmiczną energią, Ósemka tworzy aurę, w której natychmiast zamanifestuje się to, czego pragniemy. 

Co zrobić 8 sierpnia, by jak najlepiej wykorzystać sprzyjające możliwości? 

 • Medytacja 8/8 i rytuał ustalania intencji – ustaw stoper na osiem minut i spróbuj oczyścić swój umysł z wszelkich ograniczających myśli. Skoncentruj się na osiąganiu sukcesu, który symbolizuje ósemka i daj się pokierować odwadze Lwa. Po 8-minutowej medytacji zapisz na kartce swoje cele, na końcu określ osiem kroków, które wykonasz, aby rozpocząć manifestację. 
 • Praca z kryształami – ładowanie kryształów swoimi intencjami łączy nas z mocą Ziemi i wysokimi wibracjami, którymi emanuje Brama Lwa. Do pracy wybierz dwa kryształy np. kamień słoneczny, kryształ górski, ametyst albo kwarc różowy
 • Obudzenie trzeciego oko – Brama Lwa aktywuje czakrę trzeciego oka, a wraz z nią mogą uruchomić się silne przeczucia, intuicja lub pojawi się prorocza wizja. W tym czasie intuicja nie zawodzi, jest to więc znakomity moment na wybory celu i początek pracy. 
 • Oczyszczanie swojego wnętrze – Portal Lwiej Bramy 88 aktywuje czakrę serca, to czas, w którym wszelkie rany emocjonalne nareszcie mogą zostać uwolnione. Przygotuj się na oczyszczanie energii (kadzidełka, Palo santo, Szałwia biała, dźwięk dzwonków, gruba sól) i uwolnij się od żalu i smutku, który obciąża serce. 
Przydatna afirmacja:
Oczyszczam się światłem i energią miłości. Wszystkie energie, których już nie mogę nosić, opuszczają moje ciało. Jestem lekki, jestem wolny. Jestem cały. Jestem sobą.
Mistyczne świece i kadzidła na Bramę Lwa TUTAJ

Może Cię zainteresować: Numerologia 2024 – wibracja ósemki. Rok pod wpływem liczby 8

Współpraca:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top