AstraZeneca inwestuje w nowe fabryki leków w USA 50 miliardów dolarów
Koncern farmaceutyczny AstraZeneca ogłosił ambitny plan inwestycyjny w Stanach Zjednoczonych w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne terapie oraz globalne wyzwania związane z łańcuchami dostaw. Do 2030 roku firma przeznaczy ponad 50 miliardów dolarów na rozwój i modernizację produkcji leków, stawiając na zaawansowane terapie kardiometaboliczne, onkologiczne oraz biologiczne. AstraZeneca inwestuje blisko pacjenta Nowe inwestycje AstraZeneca […]






