O książce „Rak to nie wyrok” autorstwa Ryszarda Grzebyka

Rak to nie wyrok - 4 książki Ryszarda Grzebyka.

Ryszard Grzebyk – doktor medycyny naturalnej, medycyny chińskiej i osteopata napisał książkę „Rak to nie wyrok„, która jest unikatowym opracowaniem omawiającym przyczyny powstawania chorób oraz metody leczenia. Autor udzielił niedawno wywiadu, w którym odpowiedział na pytania, dotyczące zdrowego stylu życia.

Spis treści:

  1. O książce „Rak to nie wyrok” autorstwa Ryszarda Grzebyka;
  2. Ryszard Grzebyk – kim jest i gdzie zdobywał doświadczenie?
  3. Naturalne metody leczenia doktora Grzebyka;
  4. Fenomen książki „Rak to nie wyrok”;
  5. Autor „Rak to nie wyrok” odpowiada na pytania czytelników.

Ryszard Grzebyk – kim jest i gdzie zdobywał doświadczenie?

Współpraca:

Autor unikatowej książki „Rak to nie wyrok” – Ryszard Grzebyk jest doktorem medycyny naturalnej, medycyny chińskiej i osteopatą, który studiował i praktykował w Kanadzie oraz Francji. Kanadyjski system edukacji oferuje studia wyższe dla lekarzy medycyny naturalnej z możliwością uzyskania wszechstronnego wykształcenia w tej dziedzinie. Ryszard Grzebyk dyplomowany w Kanadzie, wykorzystał zdobytą wiedzą do diagnozowania i leczenia pacjentów borykających się z wieloma schorzeniami. Do gabinetu trafiają ludzie z rozmaitymi problemami zdrowotnymi, jak alergia, reumatyzm, stwardnienie rozsiane (SM sclerosis multiplex), autyzm i inne schorzenia, które stanowią wyzwanie dla współczesnej medycyny.

Naturalne metody leczenia dr. Grzebyka

Dzięki doświadczeniu i obserwacji, jak działają naturalne metody leczenia w codziennej praktyce, Ryszard Grzebyk napisał cztery książki pod wspólnym tytułem „Rak to nie wyrok”. Diagnozowanie przyczynowo skutkowe pacjentów, które stosuje Ryszard Grzebyk, daje imponujące efekty. Doktor medycyny naturalnej bazuje na ziołolecznictwie, pacjentom dobiera indywidualnie zestawy mikroelementów oraz wykorzystuje do leczenia techniki manualne. Obecnie Ryszard Grzebyk szkoli w Polsce lekarzy, którzy chcą łączyć wiedzę akademicką z naturoterapią w leczeniu pacjentów w swoich gabinetach.

Fenomen książki „Rak to nie wyrok”

Książki Rak to nie wyrok to cztery części unikalnego opracowania, omawiające przyczyny chorób i dające sprawdzone przez dr. Grzebyka sposoby, jak je leczyć. Wiedza zawarta w książkach jest bezcenna i zaprezentowana w atrakcyjnym wydaniu z praktycznymi poradami, a dodatkowo napisana językiem zrozumiałym dla każdego. 

  • Rak to nie wyrok Tom 1 zawiera porady, jak powinni przygotować się przyszli rodzice, którzy pragną mieć dziecko. Zdrowie każdego z nas, szczególnie w pierwszych lata życia, zależy od zdrowia mamy i taty. Książka Rak to nie wyrok Tom 1 to wartościowa lektura dla każdego! 
  • Rak to nie wyrok Tom 2 jest  książką, w której Ryszard Grzebyk przedstawia i omawia zagrożenia dla naszego zdrowia, które niesie za sobą przemysł chemiczny i farmaceutyczny. Osoby chorujące na nowotwory np. rak grubego jelita, dowiedzą się z niej wszystkiego na temat chemioterapii, jej bezpieczeństwa, efektywności w leczeniu i skutków ubocznych. 
  • Rak to nie wyrok Raporty specjalne cz. 1 zawiera opisy 350 zabiegów oraz środków, które można wprowadzić od razu do terapii i skutecznie rozpocząć proces wychodzenia z choroby.
  • Rak to nie wyrok Raporty specjalne cz. 2 to kompendium wiedzy na temat wzmacniania układu odpornościowego oraz leczenia zakażeń bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych. W tej części Ryszard Grzebyk podaje metody leczenia zaburzeń psychicznych w tym depresji oraz chorób cywilizacyjnych m.in. choroby Alzheimera

*

Autor „Rak to nie wyrok” odpowiada na pytania czytelników 

Autor książki Rak to nie wyrok udzielił niedawno wywiadu w Kulisach sukcesu i odpowiedział na pytania dotyczące zdrowego stylu życia. Co wdrożyć do swojej diety, by być zdrowszym? Jak się suplementować? Co pić? – to pytania, na które udzielił odpowiedzi doktor Grzebyk. Oto wybrane trzy zagadnienia:

Co powinniśmy jeść, by cieszyć się dobrym zdrowiem? 

Jestem daleki od czegoś takiego, jak powiedzenie komuś, że to musi zjeść. Istnieje jednak duży nacisk na zrezygnowanie z pokarmów tzw. nieczystych. które mają skłonności do zatruwania organizmu. To dość rozległy temat, wypowiadałem się już wiele razy na temat toksyn w pożywieniu. Pokarmy, których należy unikać, zostały też szeroko opisane w książkach Rak to nie wyrok. Komplet 4 książek jest dostępny przez Internet.

Suplementy diety – co suplementować? 

Dopóki jesteśmy zdrowi i mamy właściwe poziomy mikroelementów, to w zasadzie nic nie musimy brać. Jeżeli odżywianie nie do końca jest takie, jak powinno być, to bardzo dobrze będzie suplementować pyłek pszczeli. Osoba dorosła najlepiej gdy będzie spożywała łyżkę stołową pyłku pszczelego rano i taką samą ilość we wczesnych godzinach popołudniowych. Można brać nawet 3-5 łyżek dziennie i wtedy pojawia się fenomenalna energia! Pyłek pszczeli daje wszystko, co jest potrzebne jeśli chodzi o mikroelementy. W sytuacji, gdy brakuje witaminy lub jakiegoś mikroelementu, to dokładamy do pyłku pszczelego tę jedną konkretną witaminę i uzyskujemy równowagę w organizmie. Pyłek pszczeli, podobnie jak inne mikroelementy i zioła, powinniśmy spożywać w systemie 5 dni suplementacji, 2 dni przerwy. Np. od poniedziałku do piątku przyjmujemy pyłek pszczeli. W sobotę i niedzielę pozwalamy organizmowi odpocząć od suplementów i usunąć ewentualny nadmiar. Zalecenia takie dotyczą osoby zdrowej, w przypadku osób chorych należy postępować indywidualnie. 

Czy wymieni Pan trzy owoce i trzy warzywa najkorzystniejsze w diecie?

Brokuły i generalnie warzywa kapustne znakomicie oczyszczają jelita, dodatkowo kapusta kiszona (kiszonki) uzupełniają florę jelitową. Warzywa kapustne zawierają składnik (sulforafan), który zapobiega nowotworom zależnym od hormonów (rak prostaty, rak piersi i rak macicy). 

Polecam również cebulę jako naturalny antybiotyk. Co ciekawe cebula gotowana czy smażona nie traci swoich właściwości w przeciwieństwie do czosnku. Na trzecim miejscu wymieniłbym olej z czarnuszki najlepiej w towarzystwie ochładzającego warzywa jak np. rabarbar. Warto jeszcze pamiętać, że kurkuma ma właściwości przeciwnowotworowe. 

Owoce to przede wszystkim borówki, jeżyny i owoce leśne w każdej postaci, które fenomenalnie wpływają na zdrowie. Cenne są również liście z krzewów owocowych – herbata z liści borówek znakomicie wpływa na jelita. Genialnie działają też czereśnie i wiśnie – owoce z naszego podwórka!

Komplet książek Rak to nie wyrok

Cztery książki Rak to nie wyrok  w komplecie

Autor "Rak to nie wyrok" poleca pyłek pszczeli

pyłek pszczeli

Autor "Rak to nie wyrok" poleca olej z czarnuszki

olej z czarnuszki

kurkuma

Autor "Rak to nie wyrok" poleca herbatę z liści borówki

herbata z borówką 

Współpraca – sprawdź promocje w sklepie

Może Cię zainteresować: Zdrowa dieta – co jeść? Jak wybierać składniki?

Współpraca:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top