Access BARS – zabieg energetyczny czy masaż głowy?

Access BARS Poznań

Sesja Access BARS w Poznaniu kosztuje 250 zł. Cena za trwający godzinę zabieg energetyczny, który polega na uciskaniu receptorów zlokalizowanych na głowie, jest dwa – trzy razy wyższa, niż za refleksologię. Dzisiaj na blogu o zdrowiu sprawdzamy, jak działa terapia manualna Access BARS? Jakie korzyści przynosi zabieg? Jakiego efektu spodziewać się po sesji BARS?

*

Spis treści:

 1. Access BARS – zabieg energetyczny czy masaż głowy?
 2. Sesja BARS;
 3. Na czym polega terapia?
 4. Przeciąganie energii i uwalnianie przepływu;
 5. Co może zmienić sesja BARS?
 6. Co to znaczy zabieg energetyczny BARS?
 7. Ile sesji należy przyjąć?

*

Współpraca:

Sesja Access BARS

Access BARS to głęboko relaksująca terapia manualna, która trwa około 60 – 90 minut. Pacjent układa się wygodnie na łóżku do masażu w gabinecie, w którym panuje atmosfera wyciszenia. Terapeuta koncentruje się na głowie pacjenta i palcami delikatnie uciska określone receptory. Metoda bazuje na 32 punktach umiejscowionych na głowie, którym przypisuje się konkretne aspekty życia, jak obfitość, pieniądze, wdzięczność czy kreatywność.

Dotyk terapeuty w trakcie sesji BARS jest delikatny i dostosowany do odczuć pacjenta. Uciskanie punktów na głowie wywołuje poruszenie – w myślach i emocjach. Świadomość przesyła różne wspomnienia i myśli. Każda sesja jest inna – raz może być bardzo spokojnym i łagodny procesem, albo wręcz przeciwnie – dynamicznym i intensywnym.

BARSy to zabieg energetyczny, który działa zarówno na ciało, jak i na umysł. Delikatne uciskanie punktów na głowie pozwala uwolnić się od czarnych wizji, powodów frustracji i depresji, lęku, strachu, obawy, żalu, złości, punktów widzenia i ograniczeń. Udana sesja może w różnych dziedzinach życia doprowadzić do uruchomienia zmian i wyjścia z nieaktualnych wzorców. 

Może Cię zainteresować: Zdrowe przepisy kulinarne – ryż w diecie SIBO

Na czym polega BARS? 

Terapia manualna Access BARS, w dużym uproszczeniu, określana jest masażem głowy i towarzyszy jej atmosfera wyciszenia. Pacjenci rozluźniają się w pozycji leżącej i stopniowo wchodzą w coraz głębszy stan relaksu. Po kilku minutach znikają napięcia i blokady.

Podczas sesji BARS można zapaść w drzemkę, co nie wpływa na sam proces, toczący się łagodnie między prawą a lewą półkulą mózgu. Terapia odbywa się w ciszy bez muzyki, by dać swobodny przepływ energii bez zakłóceń. 

Uwalnianie przepływów finansowych

Terapia Access  BARS odbywa się z intencją zmiany w życiu, tego wszystkiego, czego do tej pory nie byliśmy w stanie zmienić innymi metodami. Sesja BARS rozpoczyna się od przeciągania energii przez całe ciało od czubka głowy po palce u nóg. Tym sposobem dochodzi do energetyzowania i przywrócenia prawidłowego przepływu energii w ciele.

Uwalnianie przepływów finansowych przychodzi z czasem. Na początku daje się odczuć rozluźnienie mięśni i zrelaksowany stan umysłu bez natrętnych myśli i emocji. Zabieg otwiera drogę odpływowi ograniczeń i uwalnianiu się od blokad, tak aby Access BARS działał bez przeszkód. 

Co może zmienić sesja Access BARS?

Access BARS może zmienić wszystko to, co jest gotowe do zmiany, albo nic, jeśli takiej gotowości brak. Zabiegi energetyczne uruchamiają potencjały, bywają katalizatorem zmian, które zachodzą lub nie.

Zabieg energetyczny Access BARS wykonuje się w celu uwolnienia od starych programów i przekonań. BARS ma pomagać namierzyć rozmaite przekonania, przywiązania, przyjrzeć się im świadomie i uwolnić się od nich raz na zawsze.

Jednocześnie nie należy zbyt mocno przywiązywać się do myśli i oczekiwań, co ma załatwić sesja BARS. Wystarczy skierować intencję, a następnie pozwolić sobie na przebieg procesu według własnego rytmu.

Nie warto kontrolować i próbować wywierać wpływ, czy przyspieszać proces – zabiegi energetyczne, takie jak Access BARS, bioenergoterapia czy Reiki działają w lekkości, gdy nie wywiera się presji.

Terapia manualna BARS – co to znaczy?

Słowo BARS w języku angielskim znaczy tyle, co pręty. Można je sobie wyobrazić jako rodzaj siatki energetycznej umieszczonej wewnątrz głowy. Terapia manualna polegająca na uciskaniu punktów wytwarza różnicę potencjałów dwóch ciał i dochodzi do swoistego przepięcia. Oczywiście BARSów nie da się zobaczyć, wyciągnąć i zmierzyć. Nie ma sposobu, aby kogoś przekonywać, że pozytywne zmiany po zabiegu to zasługa tej metody. Najlepiej poczuć to na własnym przykładzie – jeśli jesteśmy w stanie otworzyć się, poddać temu, BARS zaczyna działać z lekkością i pozwala odczuwać wspaniały błogostan. Tak działa większość zabiegów energetycznych. 

Ile sesji Access BARS przyjąć? Zabiegi energetyczne, oczyszczające czy sesje uzdrawiania ujawniają efekty po pewnym czasie. W tym przypadku nie obowiązują wytyczne, ile razy i z jaką częstotliwością należy korzystać z pomocy terapeuty. Trzeba to poczuć i wyciągnąć dla siebie jak najwięcej.

BARSy to metoda, która powinna pomóc uwierzyć w swoje możliwości. Terapeuta niczego nie obiecuje, ale widzi, że ludzie wstają po zabiegu odprężeni. Najwyraźniej pozbywają się ciężaru i czują wręcz błogo!

W czasach, gdy presja jest tak duża, warto znaleźć sposób na uwolnienie i relaks. W gabinecie terapeuty Access BARS w Poznaniu, czy innym mieście na pewno to znajdziemy! 

Poznań – sesje BARS

Access BARS Poznań – ceny zabiegu

Terapia manualna jest dostępna w gabinetach, które oferują zabiegi z dziedziny relaksacji i medycyny alternatywnej. Oto wybrane ceny i czas trwania zabiegu w gabinecie, stacjonarnie, jak i usługa mobilna, z dojazdem do klienta w obrębie miasta Poznań:

 • Zabieg Access BARS Poznań – usługa mobilna, sesja 90 minut, cena 350 zł;
 • Sesja Access BARS Poznań Junikowo – zabieg łączony z inną terapią, sesja 120 minut, cena 300 zł;
 • Access BARS Poznań Piątkowo, sesja 90 minut, cena 200 zł;
 • Access BARS Poznań Grunwald, sesja 60 minut, cena 250 zł.

Terapia manualna daje różne efekty, choć trzeba przyznać, że wiele osób zgłasza korzyści w takim zakresie, jak zdrowie psychiczne i ogólne samopoczucie. Jeśli jesteś zainteresowany, polecam skontaktować się bezpośrednio z wybranym miejscem, aby uzyskać dokładniejsze informacje na temat cen i dostępności sesji.

Współpraca:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top