Manifestacja – moc słów zmienia marzenia w rzeczywistość

Manifestacja - używaj mocy słów!

Manifestacja rzeczywistości jest formą praktykowania, bazującą na przekonaniu, że władamy mocą kreowania swojego życia. Zanim zaczniemy stosować prawo przyciągania i manifestować rzeczywistość, staramy się dogłębnie poznać swoje marzenia. Wcześniej warto zrezygnować z pewnych nawyków życia codziennego, a także zweryfikować zasób słów, które stoją na przeszkodzie manifestacji marzeń.

*

Manifestacja – co to właściwie znaczy?

Manifestacja to wewnętrzna moc, która pozwala na urzeczywistnianie swoich głębokich pragnień. Naucz się dostrajać do pozytywnych wibracji poprzez myśli i emocje, a dzięki temu twórz rzeczywistość, której pragniesz. Niezależnie od tego, czy szukasz dobrobytu finansowego, udanych związków czy zdrowia i dobrego samopoczucia, dzięki manifestacji możesz osiągnąć cel. 

W manifestowaniu rzeczywistości obowiązuje prawo przyciągania. Za każdym razem, gdy wypowiadasz słowa, obserwuj swoje uczucia i zastanów się, czy prowadzą cię one w kierunku obfitości, czy też braku. Często używane wyrażenia w życiu codziennym mogą mieć niekorzystny wpływ na naszą rzeczywistość. Używając tych zwrotów, nieświadomie przyciągasz to, czego nie chcesz. Jednocześnie blokujesz pozytywne przejawy i utrudniasz manifestację marzeń. Zmień słowa i wyrażenia o negatywnym wydźwięku na takie, które skierują cię w stronę szczęścia i obfitości.

Współpraca:

Manifestuj pewność siebie zamiast zwątpienia

W manifestowaniu marzeń twoje słowa mają ogromną moc, dlatego używaj ich rozważnie. W codziennych rozmowach często całkowicie nieświadomie możesz używać słów, które blokują moc sprawczą. Pierwsze wyrażenie ograniczające twój potencjał to „mam nadzieję”. Kiedy używasz tego zwrotu, często towarzyszy ci negatywna energia.

Co wyrażają słowa „mam nadzieję”:

  • Brak wiary w swoje możliwości;
  • Zdanie się na cud lub przypadek;
  • Niskie poczucie własnej wartości;
  • Zwątpienie i desperacja.  

Zamiast wyrażać pewność i determinację, mówisz „mam nadzieję”, jakby chodziło o cud lub przypadkową zmianę, która sprawi, że coś się wydarzy. Jeżeli mówisz, że masz nadzieję, stawiasz się w pozycji bierności, sugerując, że nie wierzysz w siebie i swoją wartość. Dodatkowo, zamiast manifestować determinację w dążeniu do celu, nastrajasz się na stan oczekiwania, aż coś się wydarzy, ale nie masz pewności, że na to zasługujesz. 

Jestem pewien zamiast „mam nadzieję”

Przypadkowo rzucone podczas rozmowy „mam nadzieję”, może być pułapką, która generuje wokół ciebie wir negatywnej energii. Blokujesz się na pozytywne przejawy i ograniczasz swój potencjał. Dlatego kluczowe jest zastąpienie tego wyrażenia bardziej pozytywnymi i napełnionymi pewnością siebie słowami. Co mówić zamiast mam nadzieję? Możesz powiedzieć: wiem, jestem pewien, jestem zdeterminowany. 

*

Zamiast mówić: mam nadzieję, że dostanę pieniądze?

Powiedz: jestem pewien, że zasługuję na te pieniądze!

*

Usuń nadzieję ze swojego słownictwa i zastąp ją pewnością. Zauważ zmianę w energii, jaką przynosi poprawny dobór słów w manifestowaniu. Po wprowadzeniu tych zmian zauważysz, że w twoim życiu zaczynają pojawiać się pozytywne przejawy.

Manifestacja obfitości zamiast braku 

Drugie słowo, które blokuje manifestację rzeczywistości zgodną z twoimi celami to „potrzebuję”. Kiedy mówisz, że czegoś potrzebujesz, wypromieniowujesz energię potrzeby i braku. Stajesz się osobą potrzebującą, która skupia się na tym, czego jej brakuje, co może prowadzić do poczucia ubóstwa i frustracji. To zdarza się często wielu osobom. Możesz zauważyć w codziennych rozmowach, gdy ktoś mówi „byłoby świetnie gdyby mi się to przydarzyło” lub „potrzebuję, aby mój partner mnie słuchał”. Wiele osób życzy sobie zmian w swoim życiu, nie zdając sobie sprawy z tego, że mają moc przyciągania i manifestacji marzeń. 

Żyjemy w świecie, który jest pełen obfitości. Możemy czerpać z bogactwa w różnych dziedzinach życia od pieniędzy i miłości po dobrobyt i szczęście. Jednak kluczem dostępu do tej obfitości jest poczucie własnej wartości i obfitości wewnętrznej. Kiedy poczujesz się bogaty we wnętrzu, będziesz mógł przyciągnąć do swojego życia obfitość zewnętrzną. 

Jestem godzien w miejsce „potrzebuję”

Manifestując rzeczywistość, jakiej pragniesz, powtarzaj sobie raz po raz: wiem, że jestem godzien bogactwa, ponieważ pasjonuję się swoją pracą. Każdego dnia wszechświat obdarza mnie błogosławieństwami. Mam życie przed sobą, aby odkrywać świat, a moja pasja przynosi mi automatycznie pieniądze. Cieszę się życiem, jestem zdrowy i mam wszystko, o czym mógłbym zamarzyć. Czuję, że żyję w obfitości.  

W manifestacji należy przestać szukać szczęścia na zewnątrz siebie, ponieważ desperacja może odstraszyć to czego pragniesz. Im bardziej desperacko czegoś pragniesz, tym bardziej odpychasz to od siebie. Twoje słowa i myśli mają ogromną moc kształtowania rzeczywistości.

Manifestacja mocy zamiast „nie mogę” 

Trzecie i najbardziej destrukcyjne słowo, które możesz sobie powiedzieć, to „nie mogę”. Te słowa zamykają drzwi przed twoimi marzeniami i celami. Twoja podświadomość wierzy, że nie jesteś w stanie czegoś osiągnąć. Negatywne emocje wynikają z wcześniejszych doświadczeń, które cię ograniczają. Spojrzenie na życie z perspektywy ograniczeń może skutkować ograniczeniem potencjału. 

Ludzie, którzy wierzą w siebie, mają moc zmiany otaczającej ich rzeczywistości. Nigdy nie zamykaj się w myśli, że czegoś nie jesteś w stanie dokonać. Usuń to słowo ze swojego słownika i zacznij mówić „mogę”. Świat pełen jest nieograniczonych możliwości, które czekają na realizację. Dzięki manifestacji masz wpływ na świat poprzez twoje słowa, które kształtują rzeczywistość. 

Nauka manifestacji – podsumowanie

  • Zamiast mówić „mam nadzieję” powiedz: JESTEM PEWNY/JESTEM PEWNA, że zasługuję na to;
  • „Potrzebuję” zamień na: JESTEM GODNY/JESTEM GODNA
  • Słowa „nie mogę” zamień na: MOGĘ!

Na podstawie wykładu Dr. Joe Dispenza

Może Cię zainteresować: Dieta sattwiczna – najlepsze posiłki Ajurwedy. PRZEPISY

Współpraca:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top