Pełnia Kwiatowego Księżyca 23 maja 2024 – Kwiatowy Księżyc 

Pełnia Kwiatowego Księżyca 23 maja 2024

Kwiatowy Księżyc w pełni pokaże się w czwartek 23 maja 2024 roku o godzinie 15.55. W Polsce Pełnia Kwiatowego Księżyca najlepiej widoczna będzie po zachodzie Słońca, dlatego warto na koniec dnia zarezerwować czas na obserwację wieczornego nieba. O czym mówi Pełnia Kwiatowego Księżyca – Pełnia w Strzelcu, ognistym znaku zodiaku?  

.

Pełnia Kwiatowego Księżyca 23 maja 2024 

Majowa Pełnia Kwiatowego Księżyca 23 maja 2024 występuje na niebie w roju astrologicznych układów i koniunkcji, tworzących wyrafinowaną mozaikę wpływów. Dramaturgię gwiezdnych konstelacji podbija Kwiatowy Księżyc 2024 wzmacniany linią planet występujących w znakach Byka i Bliźniąt – Urana, Jowisza, Wenus i Słońca. 

Pełnia Księżyca w Strzelcu jest powiązana z Jowiszem w Bliźniętach, a taki układ – zdaniem astrologów – może tworzyć spory bałagan na świecie i w naszym życiu. 

Współpraca:

Pełnia Kwiatowego Księżyca w Strzelcu 

Kwiatowy Księżyc w maju 2024 jest wyjątkowy pod wieloma względami zarówno indywidualnie, jak i globalnie. Pełnia Kwiatowego Księżyca może mieć olbrzymi wpływ na nasze życie, samopoczucie, emocje i nastrój. Ton pełni w Strzelcu, nadaje charakter ognistego znaku, który jest energiczny i inteligentny, kocha przygody i lubi otaczać się przyjaciółmi. Przez astrologów majowa Pełnia Kwiatowego Księżyca rozpatrywana jest również jako preludium przed ważnym wydarzeniem astrologicznym Blue Moon, które czeka nas w drugiej połowie lata. 

Kwiatowy Księżyc – energie 

Kwiatowy Księżyc naładowany jest energią twórczą, która pomaga w działaniu dzięki dostępowi do własnej intuicji i podpowiedziom ze świata wyższego. 

Każda Pełnia Księżyca ma symbole roślinne, swoje zapachy, magiczne kolory i kamienie, które tworzą unikatową energię Pełni Księżyca. Kwiatowy Księżyc jest otoczony pachnącymi słodko ziołami i majowymi kwiatami. Magiczne rośliny i zioła Pełni Kwiatowego Księżyca to czarny bez, mięta, bylica i tymianek. Kolory majowej Pełni Księżyca to brązy oraz połączenie zielonego i różowego, a magiczne kamienie to szmaragd, malachit, bursztyn i karneol. Symboliczne kwiaty majowej Pełni Księżyca – Kwiatowego Księżyca to konwalia, naparstnica, róża i żarnowiec. 

Kwiaty majowej Pełni Księżyca
Kwiaty majowej Pełni Księżyca

Kwiatowy Księżyc – symboliczne kwiaty: 

  • Konwalia to kwiat szczęścia, zgody, pomyślności i młodości.
  • Naparstnica symbolizuje piękno, ale też zbytnią nonszalancję, niebezpieczeństwo, ignorancję i nieszczerość. W ziołolecznictwie naparstnica jest wykorzystywana jako ziele chroniące serce. 
  • Róża jest kwiatem o bogatej symbolice nawiązującej do miłości, piękna, doskonałości, ale też próżności.
  • Żarnowiec nazywany szczodrzenicą i york, jest rośliną magiczną, chroniące przed złymi duchami. Miotła z żarnowca (żarnowiec miotlasty) służy do rytualnego omiatania obejścia domu. 

Pełnia Kwiatowego Księżyca i Jowisz w Bliźniętach 

W czasie oddziaływania Pełni Kwiatowego Księżyca – dokładnie dwa dni po 23 maja 2024, następuje przejście Jowisza do znaku Bliźniąt. Gazowy Olbrzym pozostanie w tym znaku przez cały rok. Jowisz w Bliźniętach napełnia nas pozytywną energią, entuzjazmem i radością życia. Dostaniemy nowy impuls do działania i pojawią się fantastyczne okazje. Wykorzystajmy je, a nasze życie stanie się bardziej obfite i szczęśliwsze. Pamiętajmy, że jesteśmy kreatorami swojego życia! 

Eden Golan Eurowizja

Co nastąpi po Pełni Kwiatowego Księżyca? 

Po majowej Pełni Kwiatowego Księżyca zwróćmy uwagę na pewne symbole. Osoby oglądające Eurowizję, a szczególnie występ Eden Golan, mogły zastanawiać się nad przesłaniem tego koncertu. Reprezentantka Izraela występowała w otoczeniu rytualnych symboli na tle koloru niebieskiego, który jest żywiołem wody. Eden Golan – co właściwie znaczy pseudonim artystki? Czy chodzi o raj i Wzgórza Golan tzn. terytorium Syrii zajęte przez Izrael? 

Szczególnie warto zwrócić uwagę na kolor – niebieski i symbol Niebieskiego Księżyca Blue Moon. Rozwiązanie tej zagadki będziemy mieli okazję obserwować w okolicach 19 sierpnia, wówczas nastąpi ta znamienna Pełnia Niebieskiego Księżyca. Więcej o Niebieskim Księżycu w oddzielnym wpisie. Wcześniej czeka nas Pełnia Truskawkowego Księżyca w czerwcu i Pełnia Zielonego Księżyca w lipcu. Przed nami ciekawy czas działanie i rozwijania własnych przedsięwzięć przy wydatnej pomocy własnej intuicji i wsparciu Wszechświata.

Polecane: Zakwas Bołotowa – na co pomaga? Kwas Bołotowa PRZEPIS

Współpraca:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top