Pełnia Różowego Księżyca 24 kwietnia 2024 – Różowy Księżyc 

Pełnia Różowego Księżyca

Kilka ostatnich tygodni obfituje w wydarzenia astrologiczne. Kwietniowa Pełnia Różowego Księżyca 2024 rozpycha się łokciami między Merkurym, który od początku miesiąca jest w biegu wstecznym a potężną koniunkcją Jowisza z Uranem w Byku. Już trzy dni później 24 kwietnia 2024 roku Pełnia Księżyca w Skorpionie zaleje nas miłością i wolnością. 

Pełnia Różowego Księżyca 2024

Różowy Księżyc 2024 – kolejne ważne wydarzenie astrologiczne w kwietniu! Pełnia Różowego Księżyca 24 kwietnia 2024 jest o miłości i wolności. Astrolodzy podkręcają wiosenną atmosferę nadziejami, że pod koniec kwietnia mamy szansę spotkać miłość swojego życia. Czy to możliwe? Przetacza się właśnie fala chłodów z przymrozkami i opadami śniegu, które powodują ogromne straty w sadach. Jak w zimny i srogi kwiecień wykrzesać z siebie iskrę miłości? Do zakochania jeden krok, w jednej chwili może się wszystko odmienić. 

Pełnia Różowego Księżyca w Skorpionie 

Pełnia Różowego Księżyca w Skorpionie pojawi się na niebie 24 kwietnia 2024 r. Skorpion to wrażliwy znak, należący żywiołu wody. Energia Skorpiona jest głęboka i niezwykle namiętna, a także transformująca. Różowa Pełnia Księżyca nakłada się na ostatni moment, kiedy jeszcze trwa Retrogradacja Merkurego. Łączą się więc energie Merkurego, który podpowiada, by podążać za głosem serca a namiętnego Skorpiona w barwach miłości. Koniunkcja Jowisza z Uranem w Byku dolewa oliwy do ognia miłości. 

Współpraca:

Różowy Księżyc 2024 – energie

Różowy Księżyc 2024 to Pełnia w Skorpionie, pod warstwą różowego lukru kłębią się negatywne myśli. Poczekaj, aż chaos minie i wystrzegaj się niepotrzebnych kłótni. W czasie pełni zawsze panują intensywne energie, dlatego warto zastanowić się, co dobrego spotkało nas w ostatnim czasie i za co chcemy podziękować.

Energia Różowego Księżyca:

  • Tworzenie – energia kreacji,
  • Zmiana na lepsze, poprawa losu,
  • Pewność siebie,
  • Wykorzystanie szans.

Koniunkcja Jowisza z Uranem raz na 83 lata  

Astrologia obserwuje koniunkcje Jowisza i Urana co kilkanaście lat. Wyjątkowość kwietniowej koniunkcji polega na tym, że to pierwszy raz od 83 lat, kiedy Jowisz i Uran przywitają się w znaku Byka. Jowisz – Wielki Dobroczyńca jest planetą szczęścia, wzrostu, dobrobytu, pewności siebie i zawsze prze do przodu. Uran kojarzy się innowacjami w technologii, rewolucją i wolnością. W kwietniu dołączy do niego spokojna energia Byka, która też nie jest obojętna na miłość, dobrobyt i estetykę. Byk z kolei jest połączony z planetą miłości – Wenus. Możliwe, że odczuwanie tego, co niesie kwietniowa pełnia, wzmocni Wenus kilka dni później, bowiem 29 kwietnia 2024 r. Wenus wejdzie w znak Byka. 

W ostatnie dni kwietnia miłość unosi się w powietrzu. Być może właśnie teraz czas na największą miłość życia? Może sukces czeka w sferze zawodowej? Niekiedy jedno przełomowe spotkanie wpływa na całą karierę. 

Co po Pełni Różowego Księżyca? 

Po Pełni Różowego Księżyca, wzmocnionej oddziaływaniem Wenus w Byku, nadchodzi maj. Tym razem wszystkie oczy zwrócone są na Plutona w Wodniku. Na początku maja wykonamy kolejny zwrot, gdy planeta transformacji Pluton przejdzie w retrogradację w Wodniku. Będzie to dla nas kolejny szczebel poszerzania świadomości. 

Współpraca:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top