Zaćmienie Księżyca 25 marca i Pełnia Księżyca Zasiewu

Zaćmienie Księżyca 25 marca

Przed nami Zaćmienie Księżyca 25 marca, które będzie najważniejszym wydarzeniem astrologicznym tego miesiąca. Do Zaćmienia Księżyca w Wadze dojdzie w poniedziałek 25 marca o 8 rano. Pierwsza pełnia po równonocy wiosennej to Pełnia Księżyca Zasiewu na początek astrologicznej wiosny. Ta wyjątkowa pełnia z zaćmieniem niektóre relacje zakończy, a inne w zaskakujący sposób zmieni.

Zaćmienie Księżyca 25 marca w Wadze

Zaćmienie Księżyca 25 marca odbywa się w znaku Wagi, która pilnuje, czy jesteśmy sprawiedliwi w partnerstwie i uczciwi w relacjach międzyludzkich. Waga to nauczycielka partnerstwa i sprawiedliwości. Dba o równowagę, dlatego może nam wskazać, co należy zmienić, albo z których relacji zrezygnować, ponieważ brakuje w nich partnerskich układów. 

Korytarz zaćmień od 25 marca do 8 kwietnia

Zaćmienie Księżyca 25 marca rozpoczyna Korytarz Zaćmień. Co pół roku sezon zaćmień daje nam okazję spojrzeć na coś z innej perspektywy. Zaćmienia rzucają światło na to, czego nie zauważyliśmy lub traktowaliśmy to jako nieistotne. Jeśli chcemy zrozumieć, czym jest zaćmienie Księżyca, wyobraźmy sobie, że patrzymy na obraz, który składa się z trzech elementów. Jeden z tych elementów zostanie zasłonięty. Co wtedy widzimy? Zmienia się postrzeganie sceny, zauważamy inne elementy, co innego staje się istotne w obrazie całości, niż było do tej pory. Warto zrobić takie ćwiczenie, by poczuć, czym jest Zaćmienie Księżyca 25 marca, a następnie obserwować zjawiska w przestrzeni w czasie całego Korytarza Zaćmień do 8 kwietnia.

Współpraca:

Może Cię zainteresuje: Planeta Merkury na wieczornym niebie w marcu. Natura Merkurego

Co zmieni Zaćmienie Księżyca 25 marca?

Zaćmienia przygotowują nas do fundamentalnych zmian w tych obszarach życia, w których funkcjonujemy w sposób nieaktualny. Przestarzałe schematy, wygodne choć niekorzystne, fałszowanie prawdy to teraz może się ujawnić. Pamiętajmy, że jakiś element zostanie zasłonięty, po czym nasza uwaga przeniesie się w innym kierunku. Korytarz Zaćmień przynosi konsekwencje widoczne przez kolejnych 6 miesięcy, aż do kolejnego sezonu zaćmień. W okolicach Korytarza Zaćmień może panować większy chaos, gdy sprawy nie idą zgodnie z planem. Nie prowokujmy sytuacji, które mogłyby pogłębić ten chaos. Przypilnujemy swoich spraw teraz i nie odkładajmy niczego na później. 

Pełnia Księżyca w Wadze

Pełnia Księżyca 25 marca 2024 niesie ze sobą potężną energię zamknięcia, oczyszczenia i uwolnienia, a także oferuje szansę na pogłębione zrozumienie siebie i innych w relacjach. Ta Pełnia Księżyca odbywa się w Wadze, a to nie sprzyja podejmowaniu decyzji. Należy wszystko ustalić przed pełnią, albo odstawić na później. Księżyc w pełni w znaku Wagi sprzyja irytacji, która utrudnia podjęcie jakiejkolwiek rozważnej decyzji. Pamiętajmy, że w marcu wypada Pełnia Księżyca Zasiewu, dochodzi do głosu wiosna, nowa energia, a transformacja nie oznacza zniszczenia. Przepędzamy zimę, oczyszczamy przestrzeń i zmieniamy zgodnie z nowym paradygmatem. 

Energia Pełni Księżyca w Wadze to: uwolnienie, nowe początki, przełamywanie iluzji.

Zaćmieniu Księżyca towarzyszy koniunkcja Wenus i Saturna w Rybach. Budzi się nowy początek, astrologiczna wiosna oraz zapowiada się Wielkanoc jeszcze w tym miesiącu. 

Może Cię zainteresuje: Równonoc wiosenna. Rytuały i tradycje w pierwszy dzień wiosny

Współpraca:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top