To działa na wampiry energetyczne. Stop wampiryzm energetyczny

Co działa na wampiry energetyczne?

Manipulacja emocjami, próby kontroli i dominacji to cechy, po których rozpoznamy wampiry energetyczne. Stosują one różne metody, by wyssać z innych energię. Nie wahają się wejść w rolę ofiary w celu wywołania poczucia winy i czerpania korzyści z uczucia litości. Wampiryzm energetyczny jest zjawiskiem znanym w psychologii. Potocznie nazywane wampirami psychologicznymi lub energetycznymi są najczęściej osoby o niskiej samoocenie, a nierzadko pogrążone w głębokiej depresji. Co działa na wampiry energetyczne? Na blogu Jak Wyleczyć w tym artykule dowiesz się, jak zablokować wampira energetycznego i ochronić własną energię.

Wampiry energetyczne i ich ofiary

Wampiry energetyczne są głodne cudzej energii, gotowe wyssać ją z każdego, nieświadomego zagrożenia. Miotają się pomiędzy euforią a rozpaczą, życiem a śmiercią, miłością a nienawiścią. Większość ludzi doświadczyła sytuacji, w której wampir energetyczny w tajemniczy sposób pozbawiał ich energii. Dlaczego pozwolili na manipulowanie uczuciami, szantaż emocjonalny i pozbawienie poczucia własnej wartości? Wampiry energetyczne są często tak wytrawnymi graczami, że inni nie mają świadomości, w jakiej grze uczestniczą. Nie wiedzą, co się wokół nich dzieje i nie umieją się temu przeciwstawić.

Co działa na wampiry energetyczne?

Co działa na wampiry energetyczne? Ofiarami procederu padają osoby wrażliwe, skłonne do empatii, chętnie pomagające innym zupełnie bezinteresownie. Chwila, w której orientują się, że wampiryzm energetyczny dotyczy ich bezpośrednio, jest często momentem zwrotnym. Nikt nie wyraża zgody na pozbawianie go energii, jeżeli jest świadomy, tego co się dzieje. Jak zablokować wampira energetycznego? Skutecznym sposobem na wampira jest blokada energetyczna, a oto jej treść: zarządzam, że nic i nikt bez mojej wiedzy i pełnej świadomości nie ma dostępu do mojego pola, chyba że zarządzę inaczej. To działa na wampiry energetyczne! W bezpośrednim kontakcie z wampirem, w tajemniczy sposób nagle wyparowuje cała wiedza, jak się chronić, dlatego to zdanie warto sobie zanotować np. w smartfonie.

Współpraca:

Wewnętrzna pustka – przyczyna wampiryzmu psychicznego

Wampiryzm energetyczny polega na traktowaniu ludzi instrumentalnie. Wampirowi doskwiera wewnętrzna pustka, więc tworzy relacje w taki sposób, żeby uzależnić innych od siebie. Jako osoba niedojrzała, która nie dorosła do roli partnera, nie potrafi tworzyć relacji partnerskich, opartych na wzajemnym szacunku. Wampiry emocjonalne nie respektują granic drugiej osoby. W relacji skupiają się tylko na sobie, żądają zainteresowania, pomocy, wsparcia, którego nie są w stanie odwzajemnić.

Negatywne emocje zasilają energetycznie wampira

Wewnętrzna pustka zmusza wampira do prezentowania siebie jako osobę tajemniczą, wyrafinowaną i niezwykłą. Wampiry próbują wymusić zainteresowanie i czerpać energię z próby rozszyfrowania ich rzekomych tajemnic. Innym sposobem pozyskiwania energii jest nieustanne narzekanie na swój los. Wampir energetyczny tworzy dramaty, oczekując od otoczenia uwagi. Gdy ludzie wokół odczuwają negatywne emocje – gniew, złość, żal z powodu straty, rozpacz, bezsilność, bezradność wampir czuje się zasilony energetycznie.

Strategie pozyskiwania energii

Wampiry energetyczne interesują się życiem innych, by znaleźć najsłabszy punkt ofiary. Ich strategia polega na podporządkowaniu sobie ludzi poprzez wyszukiwanie ich słabości. Strategie wampiryzmu energetycznego polegają na wyrafinowanej grze zaplanowanej w czasie. Uczestniczenie w procederze rozpoznaje się po takich symptomach, jak m.in.:

  • przemoc psychiczna, zastraszanie, upokarzanie
  • manipulowanie poczuciem winy
  • ukrywanie swoich myśli i uczuć
  • przyjmowanie pozy ofiary
  • szantaż emocjonalny

Dorośli ludzie, którzy pragną stworzyć zdrową relację, nie tworzą wokół siebie aury tajemniczości. Starają się wyjaśnić swoje postępowanie i emocje, które nimi kierowały. Mamy wtedy możliwość poznać prawdziwe oblicze drugiej osoby i odwzajemnić się zaangażowaniem.

Polecane: Analiza transakcyjna – psychologia relacji międzyludzkich

Zeolit Detox wiąże metale ciężkie i mineralizuje

Współpraca:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top